Сумська територіальна організація

50822337_239691413588739_3199941392197484544_n

«Позашкільній освіті треба приділяти уваги не менше, ніж школам», – зазначив голова Сумської обласної ради Володимир Токар під час відвідання Центру дитячої та юнацької творчості у Білопіллі, який по праву називають одним з найкращих не лише в області, а й в Україні.

Нині заклад охоплює позашкільною освітою 2388 дітей та учнівської молоді міста та району, працює за 11 напрямками навчально-виховної роботи. Протягом багатьох років юні вихованці школи декоративно-ужиткового мистецтва та народного ремесла «Сузір’я» перемагають в обласних та Всеукраїнських конкурсах. Тут знайдуть собі заняття до душі і малюки віком від 3 років, які займаються у Центрі раннього творчого розвитку особистості, і слухачі, які готуються вступити до вищих навчальних закладів або поглиблено вивчити той чи інший предмет.

Центр дитячої та юнацької творчості – це  методичний центр виховної та організаційно-масової роботи в районі. Протягом навчального року проведено до 200 міських та районних масових заходів. Вихованці закладу вибороли 117 перемог в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Педагоги – постійні учасники та призери обласних та Всеукраїнських конкурсів методичних робіт та посібників.

Про це розповіла директор центру Ірина Ручкіна в ході зустрічі з головою обласної ради. І звернула увагу, що для навчання вихованців створені всі умови.

– Ми маємо і багаторічні традиції як у розвитку декоративних ремесел, художньо-естетичного виховання, так і розвиваємо нові напрямки дитячої творчості, – наголосила Ірина Вікторівна.

Разом із депутатом Сумської обласної ради Наталією Калініченко та головою Білопільської РДА Володимиром Верещагіним голова обласної ради відвідав малу академію природничих наук за напрямками: зоологія, орнітологія, акваріумістика, побував у кімнаті-музеї народних традицій «Відродження», краєзнавчому музеї, поспілкувався з педагогічним колективом закладу.

50750908_335605880387061_7481634331559985152_n 50840200_767465426962753_8751979258491961344_n

«Нам багато чого вдається досягати завдяки праці і творчості наших педагогів, – розповідає Ірина Ручкіна, – але ми дуже вдячні за підтримку і місцевій, районній владі та депутатам обласної ради, які допомагають покращити умови. Так, саме завдяки допомозі депутата обласної ради Наталії Калініченко ми встановили в спортивному залі скеледром, де в даній секції сьогодні займається понад 100 дітей. Дякуючи такому обладнанню, наші спортсмени беруть участь і перемагають в обласних змаганнях».

Окремо Ірина Вікторівна та працівники закладу подякували Володимиру Токарю за виділені з обласного бюджету кошти на заміну вікон. Більша частина приміщення тепер має сучасний вигляд та теплі кабінети.

Також не оминули увагою і дослідницько-природничий напрямок роботи закладу, для організації якого використовуються не тільки кабінети, а і теплиця, парники, природні об’єкти дендрарію, екологічна стежина. Постійно розвивається база сільськогосподарського дослідництва для організації натуралістичної роботи. Заклад тісно працює з районним Товариством охорони природи, проводить змістовну роботу з пропаганди охорони природи.

«Так ми у 2004 році подали проект, за яким дендропарк «Шкуратівський» було занесено до мережі об’єктів природно-заповідного фонду України. А у минулому році дирекція Центру звернулись до обласної ради та департаменту екології з клопотанням присвоїти дендропарку ім’я його засновника. На сесії обласної ради 14 грудня 2018 року депутати підтримали цю ініціативу і нині дендропарк носить ім’я його засновника Йосипа Хомича Мухопада», – розповідала Ірина Вікторівна.

«Я вражений побаченим і задоволений, що педагогічний колектив Центру з компетентним підходом проводить роботу щодо розвитку закладу, вводячи нові форми навчальної діяльності, та покращує матеріально-технічну базу, – зазначив Володимир Миколайович під час зустрічі з колективом закладу. – Я обов’язково буду підтримувати тих, хто працює, хто хоче розвиватись і відповідально ставитися до своїх обов’язків».

Голова обласної ради побажав педагогічному колективу та вихованцям Центру дитячої та юнацької творчості успіхів у роботі, перемог у конкурсах, досягнень вихованців.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України