Сумська територіальна організація

IMG_5987 (1)

Голова Сумської районної ради вимагає від депутатського корпусу якомога більш ретельно підходити до проблем, з якими звертаються мешканці Сумського району.

«Кожен депутат має нести персональну відповідальність перед своїми виборцями, адже саме вони його делегували до ради, наділивши мандатом довіри. Перше і найголовніше – постійний діалог з громадою», – наголосив Вадим Акпєров під час візиту до села Велика Чернеччина, де він провів особистий прийом громадян.

«Звернення, які надходять від людей, тим паче учасників АТО,мають бути на першому місці. Відписок не повинно бути, кожне звернення має розглядатися ретельно та вирішуватися по суті. Якщо ж хвилюючу проблему людина порушує вдруге, то це свідчить про те, що хтось із депутатів не допрацьовує на своєму окрузі», – зауважив голова райради.

Серед найактуальніших питань, з якими жителі Великої Чернеччини звернулися до Вадима Акпєрова, такі: незадовільний стан транспорту по маршруту Суми – В. Чернеччина; прохання виплати надбавок та матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам ДНЗ «Чебурашка»; сприяння вукладенні договорів оренди землі з приватними підприємцями; незадовільний стан доріг та освітлення вулиць; сприяння у виділенні дров та земельних ділянок для учасників АТО.

Очільник райради жодне звернення не залишив без належної уваги: детальні роз’яснення, конкретні рекомендації, вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі Вадим Акпєров пообіцяв, що особисто клопотатиме, щобСумська районна рада звернула увагу на всі нагальні проблемиВеликочернеччинської територіальної громади, які найближчим часом мають бути вирішені.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України