Сумська територіальна організація

121212

З ініціативи голови бюджетної комісії, депутата від фракції «БПП «Солідарність» у Сумській районній раді Єгора Торгачова було організовано виїзні консультації спеціалістів РДА з питань оформлення субсидій для мешканців села Великі Вільшани.

«Можемо констатувати, що інформаційна кампанія щодо оформлення субсидій не завжди має ефект, мешканці сіл часто-густо просто не знають, як оформити субсидію, куди звернутися за консультацією, які документи з собою мати. Тож було прийнято рішення самим йти до людей і роз’яснювати їхні права», – розповів Єгор Торгачов.

За його словами, ефект від таких виїзних консультацій виявився вражаючим, адже зійшлися чи не всі жителі села.Найбільше запитань виникло стосовно переліку необхідних документів, адже якщо інформація буде зазначена не повністю, то субсидію можуть припинитиі навіть нарахувати штрафні санкції.
Крім консультацій щодо оформлення субсидій, кожен охочий отримав кваліфіковану інформацію від спеціалістів міграційної та соціальної служб.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України