Сумська територіальна організація

e85f41713e5ba40de786b9515b557eaa

Голова Сумської районної ради Вадим Акпєров разом з головою Сумської райдержадміністрації Геннадієм Дорошенко власноруч вручив почесну нагороду жителю села Северинівка Юрію Бельмасу, який протягом року виконував військові завдання на сході країни, отримав поранення.

«Я пишаюся тим, що маю нагоду вручити державну нагороду справжньому патріоту Сумщини та України. За дорученням Президента, ви виконали почесну місію – захищали цілісність нашої держави.Ви є для нас прикладом героїзму, мужності і вірності присязі. Ви, ризикуючи власним життям і здоров’ям, продемонстрували відданість українському народові. За це вам щира вдячність і велика шана», – зазначивВадим Акпєров.

Також жителю з Нижньої Сироватки Олександру Трофименку, який теж виконував особливі завдання, протягом року був водієм у зоні АТО,- керівники району вручили посвідчення «Учасник бойових дій».

Демобілізовані військовослужбовці розповіли про своє нинішнє життя, згадали як там, на сході, довелося нелегко. Не забули захисники й те, коли від територіальних громад і Фонду аграріїв привезли їм «іменні» бронежилети, теплі речі, продукти. Легше було переносити випробування, з розумінням: усі разом захищаємо Україну.

4a4cb68499fee27a1459c04d0e870f11 40a2fd2603f1212134dfa66f24bb6f00

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України