Сумська територіальна організація

IMG_1913

Розважальну програму та солодкі подарунки підготували для дітей з багатодітних родин, дітей з обмеженими фізичними можливостями та дітей, чиї батьки служать на східних кордонах України. За особистого сприяння депутата облради на свято до Сумського обласного театру для дітей та юнацтва прибуло близько 20 маленьких жителів Лебединського району.

«Ми це робимо не вперше й завжди готові допомогти з подібними заходами для дітей військових та категорійних діток. Оскільки чужих дітей не буває, – розповів один із організаторів заходу, депутат фракції «Солідарність» Сумської обласної ради Валерій Чалий. – Організовуючи такі свята для дітей, ми хочемо допомогти й їхнім батькам, подарувавши їм позитивні емоції».

Окрім перегляду цікавого концерту, батьки та діти отримали торти, крупи, фрукти, солодощі та інші подарунки. Зі своїми дітьми на дитячий захід завітала й жителька Лебедина, багатодітна мама Ольга.

«Не всі мають змогу влаштовувати своїм дітям такі свята, – каже жінка. – Зараз я дивлюся на всіх цих дітей і в мене радіє за них душа. Приємно бачити їхні посмішки».

Переглядом концерту розваги не закінчилися, адже в обласній державній адміністрації на батьків та дітей ще чекав благодійний обід.

IMG_1901 IMG_1911 IMG_1891

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України