Сумська територіальна організація

DSCN1779

Депутати Дмитро Наталуха та Ольга Волошина від імені фракції «Солідарність» в Сумській міськраді привітали сумських жінок-волонтерів, зусиллями яких врятовані та зігріті тисячі українських захисників.

«Сьогодні особлива подяка нашим жінкам-волонтерам, які попри втому та зайнятість чимдуж допомагають нашим бійцям, сплели вже не одну сотню маскувальних сіток та костюмів. Кожна з жінок-волонтерів – це героїня України, тому низькій уклін і шана нашим сумчанкам», – зауважив депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Наталуха, вручаючи квіти та солодкі подарунки жінкам.

Ще один депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Ольга Волошина має безпосереднє відношення до волонтерської фабрики з плетіння маскувальних сіток, адже є директором Сумської школи № 3, на третьому поверсі якої і розмістилися волонтери.

«Як тільки виникла ідея організувати цех з плетіння маскувальників у нас в школі ми відразу погодилися та швидко переобладнали класи. Сьогодні кожна з жінок безпосередньо причетна до врятованих життів солдат на сході», – зазначила Ольга Волошина.

Самі ж волонтери не приховували приємних емоцій та були вдячні за увагу та подарунки.

«Приємно, що нашу роботу відзначає і керівництво області, і депутати, адже мета у нас одна – перемога, збережені життя наших героїв та мир в Україні», – зазначила волонтер Валентина Андріяшева.
DSCN1783 DSCN1794

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України