Сумська територіальна організація

IMG_1963

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Володимир Токар від імені депутатського корпусу привітав жінок-волонтерів «Сумської кулінарної сотні» з 8 березня.

Грамоти від голови облдержадміністрації, квіти, цукерки та напої стали справжнім сюрпризом для жінок, до яких в розпалі робочого дня завітали гості.

«В нелегкі часи, коли доводиться робити все можливе для підняття економіки додалася ще й війна. Незважаючи на всі ці труднощі, наші сумські жінки показують справжній приклад стійкості та є надійним тилом для наших захисників», – зазначив Володимир Токар.

«Ми пишаємося тим, що у нас є такі жінки, заради яких треба боротися та наближати довгоочікуваний мир та перемогу», – наголосив депутат.

Самі ж волонтери не приховували радості та слів подяки.

«Надзвичайно приємно, що нас знають, пам’ятають та підтримують, адже тільки об’єднавшись ми зможемо якомога швидше принести довгоочікуваний мир та спокій в Україну», – зазначила координатор «Сумської кулінарної сотні» Валентина Сахно.

«Кулінарна сотня» започаткована більше року тому кількома активістами, точніше, активістками, зараз вона об’єднує десятки, а можливо, й сотні людей. Діяльність ведеться під гаслом «Нагодуй солдата!». Волонтери поставили собі за мету постачати українським військовим не просто продукти харчування, а насамперед поживні натуральні напівфабрикати, з яких було б можна легко та швидко готувати гарячі страви. Чільне місце серед них займає борщовий набір «Сумський», до якого входять сушені буряк, капуста, цибуля, морква, часник, зелень, спеції та томатна паста. Одного такого пакетика вистачає для того, щоб приготувати 5 літрів борщу – приблизно на 10 порцій. Варто лише висипати вміст пакунку у киплячу воду, додати картоплю та м’ясні або рибні консерви. Не меншою популярністю у бійців користуються і суповий набір «Гречана смакота» та напівфабрикат «Гарбузова каша».

IMG_1970 IMG_1949 IMG_1929 IMG_1930

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України