Сумська територіальна організація

IMG_2407

Депутати Сумської міськради підтримали один із запитів голови фракції «Солідарність» Дмитра Лантушенка щодо виділення більш ніж півмільйона гривень на розробку стратегічного плану міста.

«У видатках загального фонду до проекту міського бюджету на 2016 рік передбачено 543 тис. грн. на розробку стратегічного плану. Хто розробляє стратегічний план розвитку міста Суми? Які підходи визначено для вирішення проблеми по стратегії? Хто є ті експерти, на роботу яких закладено кошти у бюджеті? Коли сумчани побачать цей стратегічний план? Тому питання – як саме визначили цифру у 543 тис.грн. і хто є відповідальною особою за впровадження цього проекту.
Наша фракція провела переговори з дизайнерською студією. Представники філіалу приїжджали в Суми на переговори з секретарем СМР Андрієм Барановим. Було досягнуто усної домовленості про співпрацю. Абсолютно безкоштовно місто Суми могло отримати новий логотип та фірмовий стиль міста! Що ми маємо зараз? Місто схоже на великий базар. Відсутні єдині правила того, як виглядає зовнішня реклама та вивіски. Хто що хоче, там і вішає», – йдеться у депутатському запиті.

Дмитро Лантушенко попросив міського голову Олександра Лисенка розібратися з ситуацією та проінформувати депутатів та громадськість з даного питання.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України