Сумська територіальна організація

sorada.gov.ua-0406-140826-03

Про це депутат фракції «Солідарність», заступник голови постійної комісії з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства зазначив у ході позачергового засідання комісії.

Під стінами обласної ради відбувся мітинг чорнобильців, які вважають, що їм чинять перепони у встановленні сучасного рентген-апарату в Сумському обласному диспансері радіаційного захисту населення. Люди висловили переконання, що для встановлення рентген-апарату потрібен саме мільйон гривень, а не менша сума.

Володимир Горох став одним із перших, хто ініціював термінове зібрання профільної комісії для обговорення чутливого питання щодо закупівлі рентген-апарату для чорнобильців.

«Прорахувавши всі ризики можна запевнити людей, що виділеної суми цілком вистачить і у людей буде можливість проходити обстеження на сучасному рентген-апараті. Комісією було переглянуто та прораховано необхідну суму і прийнято оптимальне рішення – виділення півмільйона гривень для коригування проекту», – повідомив Володимир Горох.

Відтак, на встановлення нового рентген-кабінету профільна комісія виділила 500 тисяч гривень, 480 з них на ремонт приміщення, 20 на коригування проекту ще 350 тисяч гривень дісталося реанімаційному відділенню обласної лікарні. Тож справа за депутатами обласної ради, які на найближчій сесії мають прийняти остаточне рішення щодо виділення коштів, рекомендованих профільною комісією.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України