Сумська територіальна організація

12963905_567455613436274_2081104703787958619_n

За ініціативи депутата фракції «Солідарність» в облраді у Кролевецьких школах № 2 та № 3 буде встановлено енергозберігаюче освітлення, проведено утеплення класів та замінено вікна.

Про це Володимир Горох зазначив під час чергової зустрічі з виборцями свого округу на Кролевеччині.

«У рамках планових зустрічей відвідав міські Кролевецькі школи № 2 та № 3, де поспілкувався з педагогічними колективами та батьківськими комітетами шкіл. З розмови стало зрозуміло, що найбільше школи потребують вирішення питання утеплення та енергозбереження у навчальних закладах» ,– розповів Володимир Горох.

На виконання звернень кролевчан депутат пообіцяв, що вже найближчим часом у школі №2 буде встановлено енергозберігаюче освітлення та відремонтовано стелю у кабінеті інформатики, а у кабінеті географії школи № 3 будуть замінені вікна та встановлено сучасне енергозберігаюче освітлення. Також у кожній школі буде встановлено сучасне освітлення подвір’я.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України