Сумська територіальна організація

sorada.gov.ua-0407-101036-01

Депутати Охтирської райради підтримали ініціативу фракції «БПП «Солідарність» та ухвалили рішенням про готовність придбати три шкільних автобуси для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості.

Своїм рішенням «Про передачу міжбюджетного трансферту з районного бюджету Сумському обласному бюджету для придбання шкільних автобусів» депутати Охтирської районної ради дали «зелене світло» новому транспорту для підвезення учнів до шкіл, зауважив голова Охтирської райради, депутат фракції «БПП «Солідарність» Роман Бублик.

Автобуси будуть придбані на умовах співфінансування (50% – за рахунок обласного бюджету, залишку освітньої субвенції та 50% – за рахунок коштів районного бюджету Охтирського району).

«Всі ми бачимо як змінюється державна політика в освітньому питанні. Згуртувавшись, ми спрацювали на випередження цих процесів, адже питання підвезення учнів та педагогічних працівників є дуже актуальним не тільки в нашому районі», – прокоментував рішення народних обранців Охтирщини їх очільник Роман Бублик.

sorada.gov.ua-0407-101025-02

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України