Сумська територіальна організація

1

Ще будучи головою Білопільської райдержадміністрації, очільник «БПП «Солідарність» в Білопільському районі Володимир Дурноп’ян пообіцяв оновити застаріле стоматологічне обладнання в Ворожбянській місцевій лікарні. Після обрання Володимира Дурноп’яна головою Білопільської райради, він разом з фракцією «Солідарність» ініціювали виділення коштів з районного бюджету і вже менше ніж за місяць в стоматологічному кабінеті з’явилося нове обладнання.

«Питання оновлення медобладнання винесли на розгляд сесії Білопільської районної ради, коли розподіляли вільний залишок районного бюджету. Депутати позитивно відреагували на таку пропозицію та одноголосно проголосували, підтримавши рішення виділити 125 тисяч гривень на придбання стоматологічної установки», – розповів Володимир Дурноп’ян.

Наразі в планах очільника райради відремонтувати фасад та відновити опалення цього закладу охорони здоров’я. Оскільки раніше лікарня знаходилася на балансі відділкової лікарні станції Конотоп Південно-Західної залізниці і ні районна, ні місцева ради не мали права згідно з чинним законодавством виділяти на неї кошти, і тому ремонтні роботи проводилися тут дуже давно.

«Зараз приміщення знаходиться на балансі Ворожбянської міської ради, і ми не тільки можемо, а й повинні відновити лікарню, адже ми робимо це для наших людей. На таку кількість населення, яка проживає у Ворожбі, функціонування повноцінної, теплої та комфортної лікарні із сучасним медичним обладнанням просто необхідне», – зазначив голова райради.

2 3

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України