Сумська територіальна організація

marijskrg

Під головуванням першого заступника голови Сумської облдержадміністрації Олександра Марченка відбулась нарада з питань газифікації сіл Сніжки, Біжівка, Бурики, Романчукове, Хустянка, Харченки та Ярове Буринського району. Поштовхом для розгляду цієї проблеми стало звернення депутата Сумської облради Олександра Непочатова до голови облради про виділення коштів для підвідного газопроводу на ділянку Вознесенка – Могильчине Буринського району.

За результатами обговорення було вирішено провести інвентаризацію проекту газифікації відповідно до потужності газопостачання, необхідної для підключення домогосподарств, будівель соціальної сфери та сільгосппідприємств, які розташовані на територіях громад, з можливістю підключення сушарок, що працюють на газу.

«Незважаючи на заощадження енергоносіїв, сільські жителі повинні мати комфортні умови для життя, ні на йоту не менші, а ніж містяни. Тому проведення газу до сіл – це не тільки завдання, а й обов’язок влади», – переконаний Олександр Непочатов.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України