Сумська територіальна організація

IMG_3241

З відповідним зверненням до міського голови на сесії міськради звернулася депутат фракції «Солідарність» Ольга Волошина. Для прикладу вона назвала будинок № 22 по проспекту Михайла Лушпи, де ліфт не працює ще з початку минулого року.

«В будинку по проспекту Лушпи живуть інваліди та багато грудних дітей, матерям яких доводиться щодня долати неймовірні труднощі аби вивести малят на прогулянку. В титульні списки будинок не внесений, а на словах людям вже другий рік поспіль обіцяють ремонт», – зазначила Ольга Волошина.

Фракція «Солідарність» вимагає від міської влади не доводити людей до відчаю та ліквідовувати проблеми поломки ліфтів, як тільки вони виникають.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України