Сумська територіальна організація

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зусиллями партійців масштабна толока пройшла в міському парку «Молодіжний» та біля славнозвісного Лебединського озера.

За ініціативи депутатів фракції «Солідарність» в Лебединській міськраді було відремонтовано старі та встановлено нові лавочки біля спортивного майданчика та прибрано сміття в парку «Молодіжний».

Більш ніж півдня фракція «Солідарність» в повному складі провела, прибираючи біля Лебединського озера. В результаті толоки зібрали більше 12 куб. м сміття, в основному порожні скляні та пластикові пляшки, консервні банки та пакети.

Учасники толоки вичистили від сміття і твердих побутових відходів береги та лісову смугу. Дійшла справа і до очищення самого озера. Із води витягли не лише гілки дерев, а й побутове сміття, яке, не гребуючи ніякими нормами моралі, викидають просто у воду несвідомі відпочиваючі.

Звичайно, одна акція не вирішить проблему вцілому, та все ж таки крапля греблю рве. Адже всі ми живемо в цьому місті і хочемо, щоб воно було чистим і охайним, переконані депутати фракції «Солідарність».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України