Сумська територіальна організація

rigovka_5

На цьому під час робочої поїздки до села Рижівка, що на Білопільщині, наголосили депутати фракції «Солідарність» в Сумській облраді Володимир Токар та Дмитро Нагорний.

Депутати відразу взяли до уваги прохання жителів Рижівки щодо необхідності пофарбувати загальну огорожу навколо сільського кладовища та облагородити його. Відтак, за підтримки депутатів дане питання було вирішено.

«Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні та війну на сході, напередодні Великодніх свят люди мають відчувати наближення великого свята, тому й було прийнято рішення надати необхідну матеріальну допомогу для впорядкування території прилеглої до кладовища», – розповів Володимир Токар.

Разом з керівництво району та села депутати оглянули місцевий будинок культури, спортивний зал, пам’ятник загиблим у ІІ Світовій війні та обговорили перспективи створення місцевого дитячого садка.

«Зі слів місцевих жителів стало зрозуміло, що в селі є нагальна потреба повноцінної роботи дитсадка. Для створення дитсадка є всі передумови, тому фракція «Солідарність» візьме це питання на особистий контроль і депутатський корпус облради нас в цьому підтримає», – висловив сподівання Дмитро Нагорний.

rigovka_2 rigovka_3

rigovka_4 rigovka_6

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України