Сумська територіальна організація

IMG_3581

Одну з таких груп очолила представник керівництва обласного штабу «БПП «Солідарність» Марина Нагорна, яка вирушила в село Червоне Сумського району, де привітала з наступаючим Великоднем та травневими святами бійця АТО Кознієнко Сергія.

Сергій Козніенко – 29-річний співробітник спеціальної роти міліції. У зону АТО потрапив у складі об’єднаного загону МВС Сумської області. Теоретично загін займався охороною порядку в Червоному Лимані, фактично – зачисткою міст і сіл від озброєних бойовиків. Разом зі своїми товаришами Сергій натрапив на замасковану міну і був тяжко поранений. Чоловік отримав мінно-вибухові відкриті травми ніг, кісток п’ят, травми гомілки зі зміщенням, вогнепальне поранення обличчя і контузію. Протягом двох років Сергій проходить реабілітацію та досі на ноги без милиць ставати не взмозі.

«Такі хлопці, як наш Сергій – це справжні герої України, завдяки яким ми в мирі та спокої на Сумщині святкуємо черговий Великдень. Всі ми в неоціненному боргу перед нашими захисниками, тому й будемо робити все, що в наших силах, аби допомагати нашим хлопцям, які повернулися зі сходу», – розповіла Марина Нагорна.

13081925_604902209665111_1787585890_n IMG_3574

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України