Сумська територіальна організація

CIMG0403

Народні обранці фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді провели черговий громадський прийом під час якого більшість містян прийшли не тільки з питаннями та проблемами, а й з подякою до депутатів.

Перші слова вдячності депутатам адресувала мешканка Шостки пані Рима. Жінка висловила подяку за додаткові транспортні рейси, запровадження яких домоглася міська «БПП «Солідарність».

«Відтепер ми можемо увечері доїхати до міста на маршрутці. Раніше про це тільки мріяли: або на таксі, або пішки!», – сказала пані Рима.

«За ініціативи депутатів від «БПП «Солідарніть» з початку зими до мікрорайону «Капсуль» було запроваджено два вечірні додаткові рейси маршрутного таксі. Будемо й надалі дослухатися до побажань наших виборців і втілювати їх за можливості в життя», – запевнив депутат фракції «БПП «Солідарність» В’ячеслав Медведь.

На прохання шосткинців, в рамках громадського прийому, депутати також організували зустріч мешканців мікрорайону «Капсуль» з головним інженером виробничого управління Шосткинського КП «Водоканал» Віктором Мельником, який розповів містянам про стан ремонтних робіт на аварійному колекторі. Він оприлюднив результати аналізів проб води після відключення першої та другої «нитки» колектора.

«Наразі ситуація під контролем, немає жодних підстав для занепокоєння: ніяких викидів в озеро більше не буде!», – запевнив людей головний інженер.

За результатами зустрічі було домовлено під час кожного громадського прийому звітувати перед громадою про хід ремонтних робіт на колекторі, на які з бюджету міста на минулій сесії Шосткинської міської ради вже було виділено 100 тисяч гривень.

«До слова, актуалізував проблему аварійного колектора на «Капсулі» активіст мікрорайону Сергій Нагорний, якому я дуже вдячна. Нещодавно побувала на озері поблизу колектора, яке під пильним керівництвом пана Сергія та його однодумців, впорядковується та зариблюється. Цієї весни до нього прилетіли навіть лебеді та дикі качки! А це дорогого коштує – такі пташки обирають для себе найкращі водоймища. Запропонувала Сергію Нагорному стати помічником депутата – така  активність наразі – рідкість!», – зазначила секретар Шосткинської міськради, депутат фракції «БПП «Солідарність» ОленаЧанцева-Коваленко.

Також цього разу на зустрічі депутатів з громадськістю були присутні й студенти-активісти. Вони виявили бажання більш докладніше ознайомитися з роботою депутатського корпусу.

«Ніколи не міг подумати, що бути депутатом – так тяжко! Це – велика відповідальність перед людьми, які тобі довірили представляти їх інтереси. Проте, це почесна місія, мабуть, в майбутньому також буду балотуватися, наберуся досвіду зараз, навчуся, й буду гарним депутатом!», – зізнався студент 3-го курсу Шосткинського інституту Віталій.

Окрім цього, під час громадського прийому було піднято низку важливих для шосткинців тем: необхідність грейдування доріг приватного сектору, ремонт системи освітлення вулиць, провулків та інші питання, які вже взяли на контроль депутати.

CIMG0436 CIMG0421

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України