Сумська територіальна організація

0d5815ea-a2b6-43a7-bf30-3af8c24e5117

На фасаді школи в селі Миропілля Краснопільського району відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому в АТО випускнику Віталію Піддубному.

Віталій Піддубний пішов добровольцем в батальйон «Донбас», був стрілком, брав участь у багатьох операціях по звільненню України від російських найманців. Віталій мав позивиний «Сват». Хлопці з «Донбасу» характеризують його: добрий, чуйний, завжди і всюди перший. Спритний, життєрадісний хлопець, оптиміст, всіх завжди заспокоював, казав, що все буде добре. 26 липня 2014 року Віталій Піддубний з трьома бійцями потрапили в засідку під Лисичанськом. Життя героя перервала кулеметна черга, решта живі. У чоловіка залишилася сім’я: дружина, старший син та маленька донька, яку він любив понад усе. 4 серпня 2014 року – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, (посмертно).

«Заслуга Віталія Піддубного перед Україною неоціненна, тому що він віддав життя за мир та незалежність країни. Ми повинні шанувати пам’ять наших героїв, на їхньому прикладі мають вчитися юні покоління!», – підкреслив голова Краснопільської райради, очільник Краснопільської районної організації політичної партії «БПП «Солідарність» Віталій Савоненко.

Присутні вшанували пам’ять Віталія Піддубного та усіх патріотів України, що загинули, хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

f1cf5466-78ff-4049-9e99-f3f9a623bcb1 28ad787f-1332-4e19-aca2-1a79f1f5b2b9 5a78ded7-ad09-4d65-a5f3-6737e33c9b82

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України