Сумська територіальна організація

42

Контрольна депутатська комісія Сумської міськради, яку очолив депутат фракції «Солідарність» Дмитро Хандурін, знайшла ряд порушень в діях Миколи Пархоменка і рекомендувала меру Сум звільнити директора. На разі ж, Сумська прокуратура врахувала та перевірила висновки комісії та визнала винним в корупційному правопорушенні пана Пархоменка.

Встановлено, що директор комунального підприємства орендував майно своєї дружини, сплачуючи за нього кошти з міського бюджету. Тобто, знаючи про наявний у нього реальний конфлікт інтересів, не повідомив про зазначений факт безпосереднього керівника, чим порушив вимоги п .2 ч .1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч .1 ст. 172-7 КУпАП .

Як повідомив прокурор прокуратури області з питань організації діяльності в сфері запобігання та протидії корупції Віталій Довгаль, по зазначеній особі складено два адміністративних протоколи та направлено їх до суду.

За результатами судового розгляду, завдяки принциповій позиції прокурора, директор КП визнаний винним в кожному правопорушення і на нього накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу та позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконавчо-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями на певний термін.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України