Сумська територіальна організація

n_virki_1

У Білопільському районі декілька шкіл опинилися під загрозою закриття, в тому числі і Нововирківська ЗОШ, де на 1 вересня очікується 20 учнів. Громада села звернулася до голови Білопільської райради, депутата фракції «БПП «Солідарність» аби той посприяв у вирішенні проблеми закриття школи. Під час зустрічі з громадою села депутат запропонував один із виходів уникнення закриття місцевої школи, зокрема, перевівши її фінансування на місцевих інвесторів, бюджет сільради та району.

«Функціонування школи – найголовніше питання Нововирківської громади, і це цілком виправдано. Адже діти – це наше майбутнє, а тому ми зобов’язані забезпечити їм комфортні умови для отримання освіти. Збереження такої школи вкрай необхідне, адже на території проживають 13 дітей дошкільного віку. Якщо за декілька років кількість школярів буде 25 і більше, а школа вже буде закрита, то заново її відкрити буде неможливо. Ми повинні докласти максимум зусиль аби зараз школу зберегти», – наголосив Володимир Дурноп’ян.

За його словами, фракція «БПП «Солідарність» в Білопільській райраді буде піднімати питання закриття школи перед депутатами районної, обласної, Верховної ради, сільгоспвиробниками та інвесторами, що працюють на території Нововирківської сільської ради.

Не втрачаючи часу Володимир Дурноп’ян вже зустрівся з італійським інвестором, директором ТОВ «Кожен Б» Дал Біанко Наццарено. Під час зустрічі депутат підняв питання допомоги у фінансуванні Нововирківської школи, на що інвестор відреагував позитивно, вказавши на те, що допомога школі здійснювалася в попередні роки і планується здійснюватися в подальшому.

n_virki_2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України