Сумська територіальна організація

IMG_3781

Депутати та активісти Сумської міської організації політичної партії «БПП «Солідарність» організували та провели масштабний автопробіг вулицями обласного центру. Близько 10 автівок з прапорами ЄС нагадали містянам, що Суми разом зі всією Україною – це Європа.

«Україна – це Європа, так має бути завжди і ніхто не в праві це твердження ані спростувати, ані заперечити. Нині важливо, щоб українці в кожному регіоні показали, що вони хочуть стати справжніми європейцями. І байдуже, що говорить з цього приводу Москва. Головне – це прагнення українського народу. Своїм автопробігом ми ще раз нагадали, що сумчани – це вже європейці, які йдуть крок за кроком до своєї мрії – бути чинними представниками Європейського Союзу», – зазначив голова фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Лантушенко.

IMG_3785 IMG_3790

Всі автомобілі, прикрашені національною символікою, прапорами ЄС та написами Суми – це Європа, вишикувались в колону і попрямували з центру міста мікрорайонами Сум. 13242078_614545745367424_1947756498_o IMG_3792

Примітно, що перехожі вітали активістів, а водії на зустрічних авто сигналами в клаксони виказували свою солідарність з активістами. Відтак, проспект Шевченка, Леваневського та Лушпи, Харківська Дем’яна Коротченка, Металургів, Роменська, Прокоф’єва, Петропавлівська, Соборна і це далеко не повний перелік вулиць, де проїхалися активісти «БПП «Солідарність».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України