Сумська територіальна організація

13344685_1001719343246496_5011486062456124794_n

Депутати фракції «Солідарність» в Конотопській міськраді Тарас Омельченко та Ігор Бейгул завітали в село Підлипне Конотопського району, де в місцевому дитячому садку привітали дітей та подарували подарунки.

«Сьогодні головне завдання відкинути власні амбіції, погляди та працювати для маленьких українців, адже саме від них буде залежати, яким буде майбутнє України. Нехай кожна дитина зростає у мирі та родинному затишку. На радість батькам і заради майбутнього Конотопщини і всієї України», – наголосив Тарас Омельченко.

Депутати прийшли до дітей не з порожніми руками, кожному з вихованці дитсадку дісталися іграшки, захват від отримання яких маленькі конотопчани не приховували.

Депутати пообіцяли і надалі підтримувати зв’язок з дитсадком та допомогти в облагородженні дитячого майданчика.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України