Сумська територіальна організація

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час особистого прийому громадян до депутата фракції «Солідарність» в облраді Олега Остапенка зі словами вдячності звернулися директори Краснопільського НВК «Лісова казка» Марія Придатко та гімназії № 1 Сергій Зінченко. В свою чергу, депутат пообіцяв і надалі сприяти у вирішенні ряду питань обох закладів.

В ході особистого прийому до Олега Остапенка також звернулася мешканка Краснопілля Наталія Підопригора, яка отримала вичерпні консультації та реальну допомогу в питанні отримання енергоощадного кредиту через установу «Ощадбанку».

За участю Краснопільського селищного голови Івана Хомічова було обговорено стан благоустрою райцентру та водозабезпечення громадян. Також піднімалися питання функціонування закладів охорони здоров’я району, надання допомоги на лікування, придбання для мешканців громади спортивного обладнання.

Всі підняті, під час прийому громадян, питання взято на контроль, окремі з них потребують додаткового вивчення і часу та всі відвідувачі обов’язково отримають вичерпні відповіді чи роз’яснення, запевнив депутат.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України