Сумська територіальна організація

gumanitarka_1

Голова Білопільської райради, депутат фракції «БПП «Солідарність» Володимир Дурноп’ян разом з активістами та волонтерами в черговий раз доставив гуманітарну допомогу нашим бійцям в зону проведення АТО.

За підтримки сільських, селищних голів, депутатів районної ради, фермерських та агрогосподарств, підприємців було зібрано бощові та супові набори, овочі, консервації, різноманітні засипки, борошно. Окрім цього для бійців також був закуплений одяг.

Весь зібраний вантаж доставили до 27 реактивно-артилерійської бригади.

Зараз наші артилеристи «не працюють». Тобто, їхнє ракетно-артилерійське озброєння відведене на обумовлену відстань. Але хлопці постійно знаходяться в бойовій готовності, аби будь-якої миті взяти зброю до рук та стати на захист України.

Володимир Дурноп’ян поспілкувався із командиром бригади, нашим земляком, Олегом Петриком та домовився про те, що вони будуть продовжувати збір гуманітарної допомоги для наступної поїздки.

gumanitarka_2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України