Сумська територіальна організація

9b4b9d020464a357a88f51ef2012b134

Приємна новина надійшла від команди Охтирського району, учасників проекту «Сильні локальні громади ключ до успіху реформи місцевого самоврядування». Їхня ініціатива «Сільський еко-парк: з громадою та для громади» підтримана конкурсною комісією проекту». Про це повідомив голова Охтирської райради, депутат фракції «БПП «Солідарність» Роман Бублик.

Очікується, що у селі Комиші Охтирського району буде створено еко-парк.

«Створення парку – це яскравий приклад взаємодії між громадськістю та місцевою владою, що покликана на вирішення локальної ініціативи мешканців села», – зазначив Роман Бублик.

Майже рік команда Охтирського району, а це представники ОРГО «Ініціативи розвитку», Охтирської районної ради, депутатського корпусу брали активну участь у проекті «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування» Фонду «Освіта для Демократії» (Варшава, Польща), Вінницької молодіжної громадської організації «Наше Поділля», Товариства Лева (Львів) та Мережі «Громадські ініціативи України».

Учасники команди мали можливість поглибити свої знання з тематики реформи місцевого самоврядування та механізмів взаємодії поміж громадськістю та місцевою владою, провести аналіз своєї локальної громади, отримали можливість узяти участь у навчальному візиті до Польщі для ознайомлення з польським досвідом в темі децентралізації, провести «круглий стіл» та конференцію на тему реформи місцевого самоврядування.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України