Сумська територіальна організація

20160610-act1

За ініціативи депутата фракції «Солідарність» в облраді Віри Лаврик  вдруге безоплатно для людей працює автомобіль пересувної стоматології. Обласні лікарі вже побували у селах Беседівка, Гринівка, Маршали, Томашівка та Малі Будки.

Послуги лікування зубів надаються жителям тих населених пунктів, у яких немає стоматологічних кабінетів. Також дантисти планують побувати у Чемоданівці, Зеленому, Іваниці, Деркачівці та Козельному.

Крім того, з початку червня у районі 2 рази на місяць працюватиме й пересувна лабораторія з обласними спеціалістами. Жителі сіл матимуть змогу здати будь-які аналізи та зробити ультразвукове дослідження внутрішніх органів та щитовидної залози. Медичним автомобілем приїжджатимуть переважно ті фахівці, яких немає в районній лікарні, та пересувний флюорограф.

Графік приїзду лікарів буде обговорений і погоджений з головним лікарем ЦПМСД. Прийом пацієнтів проводитиметься на базі амбулаторій, які обслуговують бі­льшу кількість населення, з менших сіл буде організований підвіз людей. Першою медики планують відвідати Тернівську селищну раду.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України