Сумська територіальна організація

sorada.gov.ua-0615-161817-01

Під час засідання постійних депутатських комісій Лебединської райради депутати фракції «БПП «Солідарність» запропонували встановлювати мінімальні закупівельні ціни на молоко на державному рівні.

«Здача молока часто є єдиним джерелом доходів громадян, які утримують велику рогату худобу в особистих господарствах. Закупівельна ціна молока від корів населення у розмірі 2,5 гривень за 1 літр є несправедливою, при тому, що у продажу той же літр коштує 10-12 гривень. Ситуація з низькою закупівельною ціною на молоко триває роками і вже призвела до критичного стану в молочній галузі», – наголосив голова фракції «БПП «Солідарність» в Лебединській райраді Сергій Древаль.

– Мені доводиться багато спілкуватися з людьми, тому достеменно знаю, що сьогодні ця проблема – одна з кричущих, – коментує Сергій Древаль. – А що таке для людини, яка живе в селі, де немає роботи, інфраструктури, доріг, продаж молока? Це її шматок хліба. Свого часу я обіцяв виборцям порушувати всі важливі питання, тому сьогодні ми з колегами з депутатської фракції «БПП «Солідарність» пропонуємо звернутися до депутатів Верховної Ради та Кабміну за підтримкою у піднятті закупівельних цін на молоко.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України