Сумська територіальна організація

sorada.gov.ua-0624-104707-03

Депутат фракції «Солідарність» в облраді привітав сільських жителів із Днем села, вручив грамоти і подяки райдержадміністрації і райради кращим виробничникам, працівникам соціальної сфери, приватним підприємцям, колективам ТОВ «Хвиля» та Осоївського лісництва – за особистий вагомий внесок у розвиток села, активну участь у будівництві стадіону та з нагоди Дня села.

«Свято Дня села – це огляд досягнень і здобутків територіальних громад у соціально-економічному і культурному розвитку, забезпеченні належних умов для життєдіяльності населених пунктів, комфортного проживання людей. Осоївка останнім часом потужно розвивається, є прикладом для інших сіл району», – наголосив Юрій Яремчук.

sorada.gov.ua-0624-104711-04 sorada.gov.ua-0624-104714-05

За його словами, запорукою успіху осоївців стала плідна співпраця місцевого бізнесу та громади, як результат – покращилась інфраструктура села, збільшилась оплата за паї. Такі ініціативи завжди будуть підтримані депутатським корпусом, наголосив Юрій Яремчук.

Приємною подією, своєрідною родзинкою нинішнього святкового дійства стало урочисте відкриття сільського стадіону з футбольним і волейбольним полями, місцями для вболівальників. В день свята відбулося відкриття сучасного магазину продовольчих товарів місцевого ТОВ «Хвиля».

sorada.gov.ua-0624-104719-06 sorada.gov.ua-0624-104659-02

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України