Сумська територіальна організація

5a72fb22-42cb-4418-94cf-f6fbcd31d451

Депутати фракції «Солідарність» в Сумській міськраді та активісти партії «БПП «Солідарність» ініціювали проведення масштабного велопробігу дорогами обласного центру. У заході взяли участь більше 40 родин сумчан.

Як розповів голова фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Лантушенко, нещодавно Суми відзначали Олімпійський день та День молоді, а сьогодні молоді та енергійні сумчани зібралися аби провести разом свій час дозвілля з користю для своїх родин та на користь свого здоров’я.

За словами Дмитра Лантушенка, велопробіг «БПП «Солідарності» це ще й вимога до міської влади – побудувати сучасні велодоріжки в місті, адже в Сумах немає жодної велодоріжки.

Організатори акції пообіцяли, що на сумчан чекають ще сюрпризи і нещодавній велопробіг – це лише початок «драйвового» дозвілля від «БПП «Солідарності».

b96ceebc-55b3-4d13-8299-81886fc615f4

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України