Сумська територіальна організація

motokross

За підтримки Конотопської районної організації політичної партії «БПП «Солідарність» в селі Попівка Конотопського району відбувся чемпіонат України з мотокросу. У змаганнях взяли участь більше 10 команд з різних областей України.

Активісти та депутати «БПП «Солідарність» в Конотопському районі вирішили по спортивному відзначити 20-річчя Основного Закону України, організувавши свято спорту для місцевих жителів.

Відтак, конотопчанам випала можливість особисто оцінити швидкість та грацію учасників змагань, а оцінювати було що, адже на мотокрос прибули спортсмени з Сум, Полтави, Києва, Ромен та Ніжина.

За словами, голови Конотопської районної організації ПП «БПП «Солідарність» Миколи Клінушина, спортивне дійство вдалося на славу, адже на Конотопщину з’їхалися глядачі не тільки з Сумської, а й з сусідніх областей.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України