Сумська територіальна організація

100183796331885876

З нагоди 20-річчя Конституції України в санаторії-профілакторії «Токарі» депутат фракції «БПП «Солідарність» в Лебединській міськраді Андрій Короткий влаштував лебедицям та гостям району активний відпочинок на природі.

З нагоди свята для всіх активних та спортивних була підготована цікава розважальна програма з конкурсами, іграми та пейнтболом. Участь у розвагах взяли, як місцеві жителі села Токарі, так і лебединці та сумчани.

«В скрутний час, коли ми відбиваємо атаки Росії на сході, людям потрібна розрада та надія, що завтра буде перемога і гідне життя, тільки так ми можемо згуртовуватись та доводити всьому світові, що ми незламні», – зазначив Андрій Короткий.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України