Сумська територіальна організація

IMG_4232

Депутати, голови рад різних рівнів від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» долучилися до дискусії щодо впровадження реформи децентралізації на Сумщині і загалом в Україні. Серед спеціальних гостей заходу був директор Інституту розвитку територій та експерт з питань децентралізації влади Юрій Ганущак.

Підготовка до форуму тривала більше ніж два місяці, потім він неодноразового переносився і сьогодні, нарешті, відбувся. Окрім експертів, громадських діячів, науковців, депутатів, голів сільрад Сумщини до дискусії приєдналися представники місцевого самоврядування сусідніх областей: Полтавської, Чернігівської та Харківської. В регіонах активно триває реформа, тож сусіди вирішили поділитися досвідом.

IMG_4231 IMG_4233

Як і очікувалося, однією з ключових тем форуму стала децентралізація. Наразі в Сумській області створено лише одну об’єднану територіальну громаду – Березівську у Глухівському районі. Як стало відомо, на свої проекти вона отримає близько шести з половиною мільйонів гривень від Держфонду регіонального розвитку.

Як зазначив голова Сумської райради, депутат фракції «Солідарність» Вадим Акпєров, незважаючи на те, що загалом по Сумській області невеликий відсоток громад, які вже об’єдналися, всі розуміють незворотність цього процесу, тривають постійні консультації, коригується перспективний план об’єднання і більшість громад перебувають на низькому старті та готові до укрупнення.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України