Сумська територіальна організація

SAM_5584

Як повідомила секретар Шосткинської міськради, депутат фракції «БПП «Солідарність» Олена Чанцева-Коваленко, на останній сесії міськради було підтримано рішення виділити 180 тисяч гривень найближчим часом буде на ремонт дитсадка № 12 «Росинка». Запланований капітальний ремонт даху, придбання лічильника для тепломережі та встановлення 5-ти балконних блоків.

За словами Олени Чанцевої-Коваленко, вже відбулась зустріч за участі міського голови, депутатів, завідуючої дитсадка, керівниці управління освіти, батьків діток з цього ДНЗ на якій узгоджено основні моменти та терміни з впровадження в життя всіх пунктів, вказаних в рішенні.

«Головна умова – це швидко реалізувати всі намічені плани, щоб до осені всі роботи були виконані і з настанням холодів в дитсадку було тепло та комфортно», – наголосила депутат «БПП «Солідарність».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України