Сумська територіальна організація

zgniva_1

Депутат фракції «Солідарність» в Білопільській райраді Юрій Сорока пообіцяв профінансувати ремонт дороги між селами Марківка та Луциківка, а також надати фінансову допомогу для виконання капітального ремонту у хоспісному відділенні селища Миколаївка.

Про свої наміри депутат повідомив голову Білопільскої райради, однопартійця Володимира Дурноп’яна, який прибув до села Марківки, щоб ознайомитися, як стартували жнива підприємства «Дружба 6», очільником якого є Юрій Сорока.

За словами Володимира Дурноп’яна, кожен з депутатів «Солідарності» несе персональну відповідальність за стан справ на своєму окрузі. Робота Юрія Сороки є приклад для наслідування не тільки однопартійцям, а й депутатам інших політичних, адже всі ми робимо спільну справу – задля розвитку нашої Білопільщини, підкреслив Дурноп’ян.

Окрім соціальної відповідальності, ПП «Дружба 6» під керівництвом Юрія Сороки забезпечує роботою чимало білопільчан. Жнива на території населених пунктів, де ПП «Дружба 6» обробляє землі, у тому числі й у Марківці,  тривають у повному розпалі, – говорить керівник підприємства Юрій Сорока. – Умови, за яких відбувалася навесні посівна дуже турбували нас, як аграріїв. Проте, посівна кампанія пройшла успішно і всі площі призначені для зернових були повністю засіяні. Але тодішні турботи, сьогодні вже виправдовуються позитивними результатами. Тож, сподіваємося, що цьогорічний врожай доведе результат важкої праці наших аграріїв і країна буде з хлібом, підкреслив Юрій Сорока.

zgniva_2 zgniva_3

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України