Сумська територіальна організація

08_16.07.2016_otrohove_svyato_kosovytsya_(www.krolevets.com)

Депутат «БПП «Солідарність» підтримав ініціативу громади – в селі Острохове було очищено джерело, облаштовано старовинну криницю та капітально відремонтовано близько 40 км дороги від села Мутин до міста Путивль.

Володимир Горох особисто приїхав до громади села Острохове аби разом з селянами взяти участь в освяченні джерела та криниці, біля якої навели лад, встановили зручні лавочки, прикрасили територію квітами. Місцеві говорять, що в прадідівській криниці джерельна цілюща вода, яка зцілює від недуг та додає здоров’я. Протягом останніх років від криниці лишився один занедбаний потічок, який вдалося відродити завдяки сприяння Володимира Гороха.

«Це історія, неповторний генетичний код, який є у кожного села, тому його треба було відновити. Відродилося не лише джерело, а й саме життя, адже вода – це і є основа життя, відродилися традиції, коли біля криниці зустрічалися, призначали побачення, співали пісень. Доки живуть традиції, живе українська пісня – доти буде жити наше село і наша держава», – наголосив Володимир Горох.

10_16.07.2016_otrohove_svyato_kosovytsya_(www.krolevets.com) 17_16.07.2016_otrohove_svyato_kosovytsya_(www.krolevets.com) 18_16.07.2016_otrohove_svyato_kosovytsya_(www.krolevets.com) 20_16.07.2016_otrohove_svyato_kosovytsya_(www.krolevets.com) 21_16.07.2016_otrohove_svyato_kosovytsya_(www.krolevets.com) 27_16.07.2016_otrohove_svyato_kosovytsya_(www.krolevets.com)

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України