Сумська територіальна організація

4524

Депутат фракції «Солідарність» в облраді став одним із меценатів, які підтримали встановлення нового знаку. Зокрема, Валерій Чалий запропонував біля знаку також побудувати стоянку для автомобілів та зону відпочинку для містян та гостей Лебедина.

Насип під знак робилась із добрим запасом, щоб вистачило для стоянку на 4-5 авто, у посадці буде встановлено бесідки з лавочками, а від насипу до однієї з бесідок буде зроблено красивий кований місток для закоханих.

За словами Валерія Чалого, кожне місто України повинне ідентифікувати себе, чимось вирізнятись з-поміж інших. Тепер своя ідентифікація з’явилася і в Лебедина, наголосив депутат.

4527

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України