Сумська територіальна організація

1be16c52-d857-423b-8c31-1463b1c080e2

Голови сільрад Сумського району на чолі з очільником Сумської райради, депутатом фракції «Солідарність» відвідали Житомирську, Івано-Франківську та Львівську області. Керівники місцевого самоврядування західної України поділилися досвідом об’єднання територіальних громад з гостями із Сумщини.

Західні області вже давно демонструють приклад всій країні, як ефективно об’єднувати територіальні громади. Не дарма в трьох вище згаданих регіонах вже створено близько 100 територіальних громад. Колеги із західної України протягом трьох днів залюбки ділилися досвідом, як потрібно об’єднувати громади і при цьому мати більше вигід для простих людей, розповів Вадим Акпєров.

«Ні для кого не секрет, що зараз активно впроваджується реформа децентралізації влади, повноваження передаються на місця. Відверто можна сказати, що процес йде не надто швидко, адже багато людей не знають, як правильно об’єднуватися, дехто наслухався «пропагандистів» і боїться об’єднуватися, при цьому поширюючи серед людей чутки про негатив від об’єднання», – розповів депутат.

За його словами, для того, щоб пришвидшити процеси децентралізації в Сумській області і підтримати курс Президента Петра Порошенка, потенційним головам сільрад Сумського району, які бажають об’єднатися  було запропоновано на власні очі побачити, як живуть громади західної України після об’єднання. Люди самі побачили, як самодостатні громади, так і ті, що стали самодостатніми лише після об’єднання живуть і які мають кошти для розвитку.

Для прикладу в Житомирській області є громади, які відчули позитивні зміни від об’єднання, більша частина податків почала лишатися на місцях, люди змогли вирішити питання з кар’єром. Таких прикладів можна наводити безліч, наголосив Вадим Акпєров.

На його переконання, поїздка стане добрим стимулом для голів сільрад і Сумський район вже незабаром продемонструє всій області, як потрібно ефективно об’єднуватися.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України