Сумська територіальна організація

???????????????????????????????

Напередодні відзначення 1028-ї річниці Хрещення України-Русі у Бурині урочисто було відкрито пам’ятний знак Православ’ю. Участь в урочистостях взяли перший заступник голови облради, депутат  «Солідарності» Анатолій Річкаль та голова Буринської райради, депутат  «БПП «Солідарності» Євген Рябоконь.

Згідно досліджень, на Буринщині до 30-х років діяли двадцять одна церква та одна капличка. Кожна з них мала назву. У витончених архітектурно-оригінальних культових спорудах проходили обряди вінчання та хрещення, відспівували померлих, а ще вони мали духовне значення, там набували перші ази церковно-парафіяльного навчання, зберігалися архіви і метрики, що дотепер частково знаходяться на обліку в обласному державному архіві. На жаль в Буринському районі до наших днів не збереглась жодна  православна культова споруда.

???????????????????????????????

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України