Сумська територіальна організація

555

Депутатам вдалося проголосувати зміни до бюджету 2016 року, серед яких збільшення виділення коштів на ремонт дахів в медичних і освітніх навчальних закладах. Про основні результати роботи на черговій сесій міськради розповіла депутат фракції «Солідарність» Ольга Волошина.

«Фракції «Солідарність» вдалося переконати своїх колег з інших політичних сил, що необхідно ухвалити зміни до міського бюджету з урахуванням збільшення коштів на вирішення саме соціальних питань, а це – капітальні ремонти дахів у школах та дитячих садочках, забезпечення, в першу чергу, дитячих лікарень медикаментами», – зазначила депутат.

За її словами, на наступній сесії фракція «Солідарність» також буде піднімати питання про виділення коштів на підгузники для важко хворих людей, інвалідів.

Ольга Волошина на сесії міськради підняла питання про зменшення коштів на висвітлення діяльності депутатського корпусу, на її переконання проплачені матеріали не можуть об’єктивно показувати роботу всіх депутатів, а тому, треба працювати і самим зацікавлювати ЗМІ до висвітлення своєї діяльності, а зекономлені кошти направити на вирішення соціальних проблем в Сумах.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України