Сумська територіальна організація

111

Депутат фракції «Солідарність» в облраді в прямому ефірі телеканалу «А-ТВ» наголосив на необхідності якомога швидше провести сесію, щоб розглянути важливі питання для життєдіяльності Сумщини.

На переконання Володимира Токаря, треба залишити свої політичні прапорці вдома, а в сесійній залі об’єднуватися і працювати заради всіх жителів області. Так депутат прокоментував бажання голови облради Семена Салатенка відтермінувати сесію на кінець серпня.

«Не можна тільки на словах воліти, зробити щось добре для жителів Сумщини, треба доводити це конкретними справами. Прикро, але лише через позицію голови облради нам не вдалося провести сесію 3 серпня і якби ми не зібрали 23 підписи депутатів облради за проведення сесії, не факт, що сесію б призначили і на 10 серпня», – розповів Володимир Токар.

За його словами, через зволікання з проведенням сесії такі питання, як закупівля ліків в лікарні для дітей, реабілітація бійців АТО, розподілення 20 мільйонів гривень «екологічних коштів», освоєння «депутатських коштів» на виборчих округах досі залишаються не вирішені.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України