Сумська територіальна організація

IMG_3824

Сьогодні, 10 серпня, в Сумах відбулося засідання шостої сесії Сумської облради 7-го скликання, на якій і було оголошено про обрання Юрія Яремчука очільником фракції.

Як повідомив на початку сесії голова облради Семен Салатенко, в секретаріат надійшло повідомлення від фракції «Солідарність», в якому йдеться про те, що новим головою фракції став Юрій Яремчук. Раніше був очільником фракції голова  Сумської облдержадміністрації Микола Клочко, який ще навесні здав мандат депутата у відповідності з новим законодавством про держслужбу.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України