Сумська територіальна організація

13876606_1826914194210396_3229874946923265773_n

Депутати фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді Тамара Полевик та Василь Михолап поспілкувалися з жителями свого округу. Окрім питань, які в основному стосувалися житлово-комунальної сфери, мешканці вулиці Бульварної подякували Василю Михолапу за встановлення нових лавочок поблизу будинку № 10.

Не дивно, що більшість питань, що турбують шосткинців, стосуються саме ЖКГ, адже мікрорайон «Капсуль» потребує першочергового вирішення двох важливих питань: ремонту 2-х колекторів, поблизу 4-ї школи та в районі ВПК, і ремонт мосту навпроти спортивного комплексу «Свема».

Ці питання поступово буде вирішено, адже на обласній сесії сьогодні вирішилась доля питання щодо виділення коштів з обласного природоохоронного фонду на реконструкцію каналізаційного колектора від КНС № 7 до вулиці Депутатської. Виділено 1 282 700 грн. З цього ж джерела також виділено 290 336 грн. на проведення капітального ремонту для поліпшення технічного стану та благоустрою водойм по вулиці Вінниця в мікрорайоні «Капсуль».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України