Сумська територіальна організація

unnamed

Шосткинські партійці та активісти міської та районної організації політичної партії «БПП «Солідарність» ініціювали толоку до Дня Незалежності. Партійці прибирали  пам’ятні та визначні місця, пов’язані із боротьбою України за незалежність.

«Хто як не ми має показати приклад відповідального ставлення до життя. Навіть в найменшому селищі та містечку обов’язково знайдеться маленький меморіал на честь виборювачів незалежності нашої рідної України. Чому б до 25-ї річниці цієї визначної дати не привести в порядок такі місця?», – говорить активістка Шосткинської районної організації «БПП «Солідарність» Наталія Зуєва.

«Закликаю всіх долучатися! З роками це може стати гарною традицією, не тільки в травні, а й в серпні – напередодні Дня Незалежності не словами, а реальними справами проявляти патріотизм та робити рідну країну гарнішою», – зазначила голова Шосткинської міської організації «БПП «Солідарність» Олена Чанцева-Коваленко.

unnamed (1) unnamed (2)

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України