Сумська територіальна організація

unnamed-4

Депутати фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Охтирській міськраді провели благодійний обід для воїнів-визволителів минулої та нинішньої війни за Незалежність.

«Ми нащадки славних переможців, тому кожен день маємо пам’ятати про всіх загиблих в боях за Батьківщину, закатованих у фашистській неволі і померлих в тилу від голоду. Ми сумуємо за всіма, хто виконував свій святий обов’язок і ціною свого життя добився перемоги. Депутати «БПП «Солідарність» вирішили запросити на благодійний обід головних героїв перемоги у Другій світовій війні – наших ветеранів та воїнів АТО. Ми хочемо, щоб ветерани знали, що пам’ять про їх подвиг завжди буде в наших серцях», – сказала депутат фракції «БПП «Солідарність» в Охтирській міськраді Олена Кіселар.

unnamed-5 unnamed-6

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України