Сумська територіальна організація

dsc07342

За ініціативи депутатів політичної партії «БПП «Солідарність» Юрія Яремчука та Віталія Савоненка в Краснопільській ЦРЛ повним ходом йдуть ремонтні роботи. На сьогоднішній день вже завершені роботи по покрівлі даху поліклінічного відділення, проведено ремонт підмостки, замінено частину вікон на енергозберігаючі. Загальний обсяг фінансування на реалізацію цього проекту складає 428.2 тис. грн., в тому числі кошти ДФРР – 382.7, кошти місцевого бюджету – 45.5.

Днями депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Юрій Яремчук та голова Краснопільської райради Віталій Савоненко відвідали райлікарню, де нині продовжуються роботи спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази закладу, покращення медичного обслуговування мешканців Краснопільщини, в тому числі проводяться заходи з благоустрою. Зокрема, вони ознайомилися з роботою стоматологічного відділення, поспілкувались з його колективом, разом з медиками оглянули обладнання, частина якого є досить застарілим, морально і фізично зношеним. Тому питання придбання нового, сучасного обладнання, яке не поновлювалось понад 15 років, є нині одним із пріоритетних для депутатів. Рішенням останньої сесії районної ради районній лікарні виділено 27 тис. грн. на придбання стоматологічного обладнання для хірургічного кабінету, проте гостро стоїть питання придбання стоматологічної установки для відповідного кабінету.

Далі депутати оглянули дитяче відділення лікарні. Слід зауважити, що на даний час вирішуються питання оновлення матеріально-технічної бази відділення та завершення ремонтних робіт. Також було оглянуто лабораторію ЦРЛ, де нагальною проблемою залишається придбання мікроскопу для проведення лабораторних досліджень. Нині опрацьовується питання у винайдення коштів на його придбання.

Наступним питанням, на яке було акцентовано увагу є благоустрій території лікарні. На капітальний ремонт тротуару районна рада виділила 35 тис. грн. і відповідні роботи вже проводяться.

«Хочу запевнити, що наша політична сила на всіх рівнях докладатиме максимум зусиль, щоб вирішити нагальні питання галузі охорони здоров’я, підвищити якість надання медичних послуг населенню, покращити умови праці медичного персоналу, створити більш комфортні умови для пацієнтів», – наголосив Юрій Яремчук.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України