Сумська територіальна організація

unnamed-2

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Ольга Волошина ініціювала масштабне прибирання на своєму виборчому окрузі № 22.

Близько 30 активістів навели лад на одній з центральних вулиць міста – Петропавлівській та прилеглих до неї вулиць. Партійці очистили зони відпочинку та тротуари вулиць від сміття та опалого листя, прибрали посохлу траву. Все сміття було зібрано в мішки для сміття та вивезено за межі міста.

«Звичайно ж, наші активісти за чотири-п’ять годин не змогли очистити все місто, однак на 22 виборчому окрузі однозначно стало набагато чистіше та охайніше. Окрім практичної цілі, нашим основним завданням було довести, що наші однопартійці не словами, а безпосередніми діями готові робити корисні справи для сумчан. І що ми можемо наводити порядок не лише у нашому домі, але й в цілому в місті», – зазначила Ольга Волошина.

unnamed-1 unnamed-3 unnamed

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України