Сумська територіальна організація

img_5125

Керівник Секретаріату Сумської обласної організації політичної партії «БПП «Солідарність» Марина Нагорна стала ініціатором встановлення лавочок на території садиби Кондартьєва в селищі Низи Сумського району.

Зусиллями Марини Нагорної було придбано та привезено лавочки на територію історичної та культурної пам’ятки садиби Кондартьєва, яка останнім часом поступово отримує друге дихання. Завдячуючи небайдужим людям, серед яких і Марина Нагорна, поступово вдається підтримувати садибу, не даючи їй остаточно зруйнуватися.

За словами Марини Нагорної, сумчани не мають права втратити справжню історичну перлину, яка має всі перспективи стати цікавим туристичним об’єктом, адже знаходиться зовсім поруч із обласним центром. «Наша політична сила постійно ініціює проведення толок на території садиби, намагаємося збирати кошти на ремонтні роботи, зокрема нещодавно вдалося провести деякі ремонтні роботи фонтану, який почав просто на очах розпадатися. Наші депутати в районній раді Сумського району неодноразово приїжджали до садиби, тримають на контролі питання щодо виділення коштів на реконструкцію», – розповіла Марина Нагорна. Вона висловила сподівання, що нові лавочки біля фонтану стануть улюбленим місцем відпочинку, як місцевих жителів, так і гостей селища.

img_5113 img_5119 img_5117

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України