Сумська територіальна організація

20160922-act1

22 вересня в обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня партизанської слави. Цього дня ветерани Другої світової війни, пересічні сумчани, серед яких було багато молоді, а також депутати фракції «Солідарність» в Сумській облраді зібралися біля Монументу «Героям Сумщини», аби вшанувати пам’ять про партизанів і підпільників.

Перший заступник голови облради, депутат фракції «Солідарність» Анатолій Річкаль звернувся до присутніх: «Сумщина стала колискою партизанського руху. Об’єднаний Путивльський  загін під командуванням Сидора Ковпака одним з перших почав вести успішну боротьбу з окупантами, подолавши складний шлях від Путивля до Карпат. Сумщина також пишається тим, що у селі Дубовичи Кролевецького району на окупованій гітлерівцями території 23 лютого 1942 року відбувся єдиний у історії війни парад партизан», – зазначив Анатолій Річкаль.

Він подякував ветеранам за те, що саме завдяки їхнім подвигам, їхньому патріотичному вихованню сьогоднішні захисники України, не вагаючись, взяли до рук зброю, аби відстоювати незалежність своєї держави. «Близько 10 тисяч жителів Сумщини захищали і захищають кордони на Сході країни. На жаль, біля 150 наших воїнів віддали життя за мирне небо. Ми завжди їх пам’ятатимемо»,

За роки війни партизанами було здійснено 19 рейдів, пройдено 52 тисячі кілометрів, близько 180 тисяч осіб пройшло через партизанські загони. Кожен десятий партизан не повернувся з поля бою. Підпільниками та партизанами було знищено близько 465 тисяч фашистів та їхніх посібників.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України