Сумська територіальна організація

unnamed-1

В рамках проекту «Антикорупція» до громадської приймальні Шосткинської міської організації політичної партії «БПП «Солідарність» звернувся колишній військовий Олег. Чоловік надав  власні документи, які стосувалися нарахування його пенсії. За словами пана Олега, йому вже кілька років щомісячно недоплачують кілька сотень гривень. Тому й звернувся до депутатів, щоб ті перевірили чи не має в цьому корупційної складової.

«Колишній військовий шосткинець надав дві довідки на його ім’я з абсолютно різними  даними щодо його пенсійного забезпечення. Це трохи дивно.  Ми направили листи до Міністерства соціальної політики України, зв’язалися з помічником генерального прокурора України Олександром Черевко. Чекаємо відповідей. Людина має бути упевнена в тому, що закони України на її боці, а не на боці корупції!», – зазначила помічник депутата фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді Наталія Зуєва.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України